Forsidebilde av whippet

Norsk Whippetklubb

Sammen med deg

Klubben for whippetentusiaster. Her kan du møte likesinnede og delta i aktiviteter sammen med og for hunden din. Velkommen!

oppdrettere

ACASEL WHIPPETS
Kathrine Lesaca Johansen
Albin Ihlesvei 5
2827 Hunndalen
tlf: +47 412 85 825
e-post: klesaca@gmail.com

 

ALLFIRDA
Tina L. Tømmerås Ingebrigtsen
Bjørnliveien 39
7332 Løkken Verk
tlf: +47 988 74 716
e-post: tina@allfirdawhippet.com

 

ATILLA NORDIC`S
Øystein Eide

Holsmyrv. 3
6011 Ålesund
tlf: +47 922 52  780
e-post: oysteineide@outlook.com
/Synnøve Moa
tlf: +47 918 25 147
e-post: synnovemoa@outlook.com

 

BALLYGRAN
Anne Mette Mikkelsen

Mons Slettens Veg 21
5265 Ytre Arna
tlf: +47 920 22 386
e-post: wolfhound@ballygran.com

 

BLUEFROST
Hilde Mari Viola Jensen
Vallhaugveien 1
8030 Bodø
tlf: +47 990 16 873
e-post: hildejensen74@hotmail.com
/ Silja Akselsen
Stamnes
8250 Rognan
tlf: +47 472 72 518
e-post: kennelbluefrost@gmail.com

 

BLÅBÆRTANGEN
Elisabeth Hamre Landløpet

Ormsætergutua 30
2323 Ingeberg
tlf: +47 918 54 500
e-post:

 

BRENNA
Per Iversen

Mylskerudveien 22
1160 Oslo
tlf: +47 906 89 414
e-post: pe-iver2@online.no

 

CANI VELOCI
Marianne Wernersen
Arnt B. Andersensvei 2
4824 Bjorbekk
tlf: +47 958 19 073
e-post: caniveloci@gmail.com

 

CAYAHOGA
Arnulf Eliseussen
Veumveien 44
1613 Fredrikstad
tlf: +47 957 61 014
e-post: arnelise.ae@gmail.com

 

CATSKILLS
Anita Eng

Frogner-Tandbergveien 46
1340 Skui
tlf: +47 917 97 370
e-post: antia@whippets.no
/ Kristine Bøhler
Hylleveien 8B
3232 Sandefjord
tlf: +47 913 58 103
e-post: krbohler@hotmail.com

 

COURTBORNE
Kristin Hoff og Jørgen C. Lien 

Torvulivegen 7
7549 Tanem
tlf: +47 413 07 120
e-post: courtborne@hotmail.com
/ Rita og Steinar Hoff
e-post: courtborne@hotmail.com

 

EDELHERB
Trude Skråvik

Ingolf Endresensvei 5
8430 Myre
tlf: +47 934 95 779
e-post:

 

IGNAHEIM
Trude Wikstrøm

Ekebergvn. 104
1912 Enebakk
tlf: +47 977 14 863
e-post: trude.wikstrom@outlook.com

 

KATHSTONE
Stein- Ole Kjær

Furnesvegen 150B
2318 Hamar
tlf: +47 469 68 888
e-post: steinole@broadpark.no

 

KESIRA ATLETICA
Sissel Nystad

Kirkeveien 47
1666 Rolvsøy
tlf: +47 482 80 215
e-post:sisselnystad100@gmail.com

 

LINDROW
Fred Sven Erik Hallin og Preben Rossow

Klemmetsrudveien 18
3440 Røyken
tlf: +47 924 84 105
e-post:

 

MEANWHILE
Lisbeth Malmedal Botnan

Markavegen 3
7350 Buvika
tlf: +47 91768221
e-post: lisbethbotnan@gmail.com

 

MJÓHUNDR
André Lund
Fløtlivegen 194
2390 Moelv
tlf: +47 477 07 075
e-post: andre@mjohundr.no

 

MU-TI-LA´S
Toril Dønheim

Bregnevegen 6
6011 Ålesund
tlf: +47 412 05 298
e-post: doenheim@gmail.com

 

NAJANIN KENNEL
Tonje Helene Bøe

2338 Espa
tlf: +47 938 61 055
e-post: thbshetlands@hotmail.com

 

PEARL´S LEGACY
Cathrin Rasmussen

Svellingveien 5
8407 Sortland
tlf: +47 406 00 807
e-post: cathrinras@gmail.com

 

PLAY MEC
Kirsten Johansen Landsverk

Linåkervn. 47
1930 Aurskog
tlf: +47 928 82 882
e-post: kirsten.landsverk@hotmail.com
/ Cecilie Landsverk
Harald Postvei 37F
1930 Aurskog
tlf: +483 66 326
e-post: cecilie.landsverk@hotmail.com

 

RAPPFOTEN
Gry R. Nielsen
Bergevegen 163
2411 Elverum
tlf: +47 473 86 358
e-post: runa79@gmail.com
/Kine M. Holvik
Brennerivegen 45
2340 Løten
tlf: +47 464 74 085
e-post: kine_holvik@hotmail.com

 

SHIRIN`S
Anne-Grete Lundsten Andersen
Lillevn. 3
4400 Flekkefjord
tlf: + 47 905 46 023
e-post: anne-grete-andersen@hotmail.com

 

SOLHELLINGA
Marianne Bakken
Nordbergsvegen 8
2420 Trysil
tlf: + 47 958 10 544
e-post: solhellinga@gmail.com

 

SPECTO
Eli Cecilie Blakset
Stasjonsgata 49
3300 Hokksund
tlf: +47 464 33 575
e-post: eli.cecilie.blakset@gmail.com
/Maja Andreassen
Solstrandvegen 428
9020 Tromsdalen
tlf: +47 948 85 814
e-post: maja_andreassen@hotmail.com

 

SUNA REGENS
Chris Hagenes
Gjøaveien 8
1654 Sellebakk
tlf: +47 472 62 666
e-post: postmaster@sunaregens.no

 

THORARINN
Per Roger Hamgaard
Eikeliveien 20
1870 Ørje
tlf: +47 413 39 986
e-post: hamgaard@vomzidena.com

 

TRINENTO
Torill Groth
Vebergveien 54
3070 Sande
tlf: +47 971 70 220
e-post: trinento@notodden.online.no

 

UTZON
Jorunn Jenssen
Stunnerveien 20
1400 Ski
tlf: +47 909 19 175
e-post: jorunn@utzon.no
/ Ivan Jenssen
tlf: +47 918 00 800
e-post: ivan@utzon.no
/ Elisabeth Syrdal
Aschehougsvei 20
0587 Oslo
tlf: +47 906 06 361
e-post: elisabeth@syrdal.no

 

VELVET REVOLUTION
Kim Rio
Havnen
6800 Førde
tlf: +47 466 81 888
e-post: whippet@whippet.life

 

VILJE & VE
Geir Guldberg
Føllingstadsveg 33
2819 Gjøvik
tlf: +47 902 40 090
e-post: post@viljeogvekennel.no
/ Tonje Heimdal
tlf: +47 941 49 222
e-post: post@viljeogvekennel.no