Whippetspesialen August 2019

Resultater whippetspesialen på Lillehammer 2019!

Meningen var at resultatene og bildene skulle publiseres etter whippetmagasinet ble gitt ut, men av private årsaker ble dette forsinket. Derfor kommer bildene først nå. Beklager til dere som har ventet i spenning!

BEST IN SHOW!

C.I.B.N SE DK UCH NV-12 SEV-12 DKV-16 NVV-18 NORDVV-18 HEVW-18 FIVV-18 Courtborne Hera

Bim

C.I.B. NORDIC UCH N SE DK UCH FI UCH UK CH HEW-18 Courtborne Sheldon

Beste hannhund

1,C.I.B. NORDIC UCH N SE DK UCH FI UCH UK CH HEW-18 Courtborne Sheldon 2. C.I.B. N SE FI LV UCH NJV-12 Lancar Dream Dazzling Flash 3. Suna Regens Flower`s Archer 4. N SE DK UCH Siprex Storm

Cert hannhund og ny champion

Oscarberg Chillastic

Beste tispe

1. C.I.B.N SE DK UCH NV-12 SEV-12 DKV-16 NVV-18 NORDVV-18 HEVW-18 FIVV-18 Courtborne Hera 2. Ballygran`s Beverly 3. Suna Regens Flower`s Angie 4. Dkjv-18 Courtborne Leia Organa (fikk certet)

Øvrige klasser

HANNHUNDER

Junior klasse hannhund (8/6)

1

Excellent

CK 3.BHK

Suna Regens Flower’s Archer

2

Excellent

CK

Courtborne Jung-su

3

Excellent

CK

Villwhip’s Dream Of Shottii

4

Excellent

 

Courtborne Chin

Unghundsklasse(1/1)

  1. Excellent  Bajas Av Trinento

 

Åpen Klasse: (5/5)

1

Excellent

CK CERT

Oscarberg Chillastic

2

Excellent

CK R.CERT

Suna Regens Flower’s Yannick

3

Excellent

 

Absolute Souls Earthquake

4

Excellent

 

Rappfoten’s Ivo

Bruks Klasse (2/2)

1. Excellent, Ck NJV-16, DKJV-16, KBHJV-16,FIV-18, AD, NO,SE,DK,FIN UCH Courtborne Shiva

2.Excellent N SE DK LCCH  Rappfoten`s Fenris

 

Championklasse (4/4)

1.Excellent, CK I.B. NORDIC UCH N SE DK UCH FI UCH UK CH HEW-18 Courtborne Sheldon

2.Excellent CK  N SE DK UCH Siprex Storm

3.Excellent CK  I.B. N SE FI LV UCH Adagio shimmering Blue.

4.Exellent Ck N UCH Ballygran`s Barnsley

Veteranklasse (1/1)

1.Excellent CK     I.B. N SE FI LV UCH NJV-12  Lancar Dream Dazzling Flash

Tisper

Junior klasse (12/10)

Excellent

CK 3.BTK

Suna Regens Flower’s Angie

Excellent

CK

Suna Regens Flower’s Artemis

Excellent

 

Barolito’s Belleville By Ketch

4

Excellent

 

Cayahogas Louises Cherry

Unghundklasse (5/4)

Excellent

CK 4.BTK CERT

Courtborne Leia Organa

Excellent

CK  R.CERT

Bluefrost Charmy’s Exie

Excellent

 

Intune’s Liberty

4

Excellent

 

Courtborne Vixen

Åpenklasse (12/11)

Excellent

CK 2.BTK

Ballygran’s Beverly

Excellent

CK 

NORDJV-18  NJV-18Triodames A Cappella

Excellent

CK

Barolito’s Aquaseria By Milan

4

Excellent

CK

Mu-ti-la’s Write Your Own Story

Champonklasse (1/1)

1.Excellent CK   C.I.B NO SE DK UCH NV-14 NORDV-14  Courtborne Sagittarius

Veteran (1/1)

1.Excellent Ck  C.I.B.N SE DK UCH NV-12 SEV-12 DKV-16 NVV-18 NORDVV-18 HEVW-18 FIVV-18 Courtborne Hera

 

Valper

Hanner

Valpeklasse 4-6 måneder

1. HP Suna Regens Wiola's Cooper

Valpeklasse 6-9 måneder

1. HP 1.BHK BIM Courtborne Romeo

Beste hannhund valp

1. HP 1.BHK BIM Courtborne Romeo, 2. HP Suna Regens Wiola's Cooper

Tisper

Valpeklasse 4-6 måneder

1. HP 1.BTK BIR Suna Regens Wioala's Chrystal 2. HP Triodames Breeze

Valpeklasse 6-9 måneder

1. HP Becca 2. HP Fiona

Beste tispe valp

1. HP 1.BTK BIR Suna Regens Wioala's Chrystal, 2. HP Becca

BIS/BIM

Valp

BIS Suna Regens Wioala`s Chrystal, BIM Courtborne Romeo

JUNIOR

BIS Suna Regens Flower`s Archer, BIM Suna Regens Flower`s Angie

UNGHUND

BIS DJV-18 Courtborne Leia Organa, BIM Bajas Av Trinento

BRUKSHUND

BIS NJV-16, DKJV-16, KBHJV-16,FIV-18, AD, NO,SE,DK,FIN UCH Courtborne Shiva

VETERAN

BIS C.I.B.N SE DK UCH NV-12 SEV-12 DKV-16 NVV-18 NORDVV-18 HEVW-18 FIVV-18 Courtborne Hera, BIM C.I.B. N SE FI LV UCH NJV-12 Lancar Dream Dazzling Flash

OPPDRETTER

Kennel Courtborne

Uoffisielle klasser

Beste hode og uttrykk

Ballygran`s Beverly

Beste bevegelser

C.I.B. N SE FI LV UCH NJV-12 Lancar Dream Dazzling Flash

Beste par

Zelig The Sister-years og Suna Regens Flower's Artemis

Beste generasjon

C.I.B. N SE FI LV UCH NJV-12 Lancar Dream Dazzling Flash, C.I.B. N SE FI LV UCH Adagio shimmering Blue, N SE Dk Siprex Storm

Beste Kryptorchid

Kathstone`s Bird`s Eye View

Barn og hund (dommer Sarah Brusethaug)

Isabell Skog
Mina Sofie Wangberg Tilrem

En liten bildekarusell av resten av bildene!

Ringsekretær, Kristin Therese Gustafson og Skriver, Tonje Heimdal

Tusen takk!

Tusen hjertelig takk til alle som kom! Ekstra stor takk til de som hjalp oss denne dagen. Til tross for regnvær så ble det en veldig hyggelig dag. 

Og tusen takk til dommeren, Aleš Novak fra Slovenia

Alle bilder er tatt av Emma Kristine Larsen

Her er ringen vår. Gleder oss til å se alle sammen!

Pm er klart!

Velkommen!

Invitasjon for spesialen i august